Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

Merhaba burası hilary duff forumu hilary duff ile ilgili herşey var :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Süngerbob Türkçe seslendirme

YazarMesaj
Hilary_Mina_Bloom
Mod
Mod
Hilary_Mina_Bloom

Kadın Mesaj Sayısı : 109
İş/Hobiler : Ögrenci
Lakap : Sümeyye's

Süngerbob Türkçe seslendirme Empty
MesajKonu: Süngerbob Türkçe seslendirme   Süngerbob Türkçe seslendirme Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 6:07 pm

Süngerbob Kareşort Türk seslendirme sanatçılarının büyük yetenek gösterdiği çizgi filmlerden biri. Rahatça söyleyebilirim ki Süngerbob Türkçe Seslendirmeli olarak İngilizce seslendirmeden kat kat daha eğlenceli. Ama son ve yeni bölümlerde Süngerbob'un seslendirmesi değiştiği için aynı zevki alamıyorum. Eminim tüm Süngerbob fanları benimle aynı görüşe katılıyordur. Süngerbob dışındaki karakterleri kimin seslendirdiği hakkında bir bilgiye henüz rastlamadım ama Süngerbob'un o müthiş seslendiricisini size tanıtmak istiyorum.

Adı Murat Prosçiler. 1998'de Sandıman Sokak Tiyatrosunda tiyatroya başladı. Ondan sonra birçok televizyon dizisi (Çınaraltı, Koçum Benim, Nisan Yağmuru) ve filmde (İki Genç Kız) rol aldı. Aynı zamanda Dawsons Creek'te Pacey ve Spongebob Squarepants çizgi dizisinde Süngerbob'u seslendirerek meşhur olmuştur...

Burdan CNCBE'ye sesleniyoruz, Süngerbob'un yeni bölümlerinde seslendirme olarak tekrar Murat Prosçileri istiyoruz!...
http://www.perilerinsihirliblogu.blogcu.com

Süngerbob Türkçe seslendirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-